Alper Yılmaz: "Anadolu Efes'te belirti gösteren kimse yok"

Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz, açıklamalarda bulundu. Alper Yılmaz, Anadolu Efes'teki son durumu ve gündemi değerlendirdi.

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Alper Yılmaz: 'Anadolu Efes'te belirti gösteren kimse yok'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Nisan 2020 19:10
Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz, Anadolu Efes'teki son durumu değerlendirdi. TRT Spor'a açıklamalarda bulunun Alper Yılmaz, takımda koronavirüs belirtisi gösteren bir isim olmadığını açıkladı.

"BELİRTİ GÖSTEREN YOK"

Anadolu Efes oyuncularının durumu hakkında Alper Yılmaz; "Yurt dışında yaşayan bazı oyuncularımız ülkelerine döndüler. Yabancı oyunculardan 5'i ve Türk oyuncularımız buradalar. Takımımızda koronavirüs belirtilerini gösteren kimse yok." dedi.

Anadolu Efes'te maaş indirimine gidilip gidilmeyeceği sorusuna Alper Yılmaz; "Biz bir Euroleague kulübü olarak, Euroleague'deki takımlarla beraber hareket etmeye çalışıyoruz. Euroleague oyuncular Birliği ile olan görüşmelerimiz devam ediyor." dedi.

8'li Final ile Euroleague'nin tamamlanması senaryosu hakkında Alper Yılmaz; "Sezonun tümünün oynanarak bitmesini isterdik. Ne zaman başlanır, kestirmek kolay değil. Önce uygun şartların oluşması gerekiyor. Çeşitli alternatifler konuşuluyor." dedi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ