Almanya'da Manuel Neuer-Ter Stegen krizi!

Almanya Milli Takımı'nın kalecisi Manuel Neuer, birinci kaleci olamadığı için tepki gösteren Marc-Andre ter Stegen'e yanıt verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Almanya'da Manuel Neuer-Ter Stegen krizi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Eylül 2019 03:09
Almanya Milli Takımı'nda birinci kaleci krizi sürüyor. Elemelerde oynanan maçlarda süre alamayan Marc-Andre ter Stegen, geçtiğimiz günlerde konu hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı.

Almanya'nın birinci kalecisi ve kaptanı Manuel Neuer, Barcelona'nın file bekçisi Ter Stegen'in açıklamalarına yanıt verdi.

"SÖYLEDİKLERİ HOŞUMA GİTMEDİ"

Manuel Neuer, "Ter Stegen'in ne söylediğini duydum ve yüzüme söylemediği için hoşuma gitmedi. Biz bir takımız ve kazanmak için mümkün olan her şeyi yapmalıyız. Bu davranış, bize yardımcı olmaz. Dürüst olmak gerekirse, ilk kaleci olmamın tek sebebi iyi oynamam. Hepimiz oynamak istiyoruz. Takım olarak, kaleciler olarak birbirimize bağlı kalmalıyız. Önemli olan takım" şeklinde konuştu.

TER STEGEN NE DEMİŞTİ?

Marc-Andre ter Stegen, milli arada yaptığı açıklamada "Milli takımda yedek kalmam benim için zor bir durum. Elinden geleni yapıyorsun ama olmak istediğin yerde değilsin. Artık 1 numara olmak istiyorum." ifadelerini kullanmıştı.Tümü
TÜMÜ