Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Allen: "LeBron, Lakers'ta kendini yeniden şekillendirmeli"

Ray Allen, LeBron James'in Los Angeles Lakers'ın bir üyesi olarak "kendini yeniden şekillendirmesi" gerektiğini söyledi.

Ray Allen, LeBron James'in Los Angeles Lakers'ın bir üyesi olarak "kendini yeniden şekillendirmesi" gerektiğini söyledi.

Dan Patrick Show'a konuk olan Allen, LeBron'un Los Angeles'taki bazı oyun kuruculuk sorumluluklarından nasıl vazgeçtiğini görmenin ilginç olacağını açıkladı:

"Yaş olarak biraz daha ileride olan oyuncuların bu yeni mix'e kendilerini uydurmaları bir mücadele olacak. LeBron'un bile kendini yeniden şekillendirmesi gerekiyor."

DP: Ne tür bir oyuncu olacağını düşünüyorsun?

Allen: "Söylemesi zor çünkü bizdeyken nasıl oynadığını ve yıllar içinde gördüklerimizi biliyorsun. Ben onunla oynadığımda, farklı şeyler yapabilen bir sürü kişi vardı, o yüzden yükü sürekli o taşımazdı."

"Cleveland biraz farklıydı. Etrafında daha çok şutöre ihtiyacı vardı."

"Lakers'ta etrafında o kadar şutör yok. Onlar bu duruma nasıl uyum sağlayacaklar? Lance Stephenson ve Rajon Rondo, topun ellerinde olması gereken oyuncular."

"LeBron bu sorumluluktan biraz daha mı fedakarlık edecek? Aynı anda bir set şutörü mü olacak? Yoksa o adamlar mı set şutörleri olacak? İzlemesi ilginç olacak."

7/24 NBA TÜRKİYE