Ali Koç'un Eljif Elmas kararı! En az 20 milyon...

Fiorentina'nın Eljif Elmas için yaptığı 15 milyon euroluk teklifini geri çeviren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, duruma sakin yaklaşıyor: Gerekirse 1 yıl daha takımda tutarız.

Haber; Sabah
Ali Koç'un Eljif Elmas kararı! En az 20 milyon...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Mayıs 2019 08:48
Fenerbahçe'de sezon daha açılmadan transferin gözdesi haline gelen Eljif Elmas, hemen her gün farklı takımlarla birlikte haberlere konu oluyor.

Son olarak Goran Pandev, Inter'in Makedon yıldızla ilgilendiğini açıklarken, dün İngiltere'den gelen bilgi, Tottenham, Manchester City ve Manchester United'ın Eljif'i genç ve yetenekli oyuncu olarak takip ettirdiği yönündeydi.

Başkan Ali Koç, oyuncunun durumunu soran kulüplere hep aynı yanıtı veriyor. Koç, "Teklifinizi getirin konuşalım" diyerek kimseyle pazarlığa girmiyor. Başkanın bir görüşmede Eljif'le ilgili "Şu anda çok fazla takım ilgilendiği için transferi gündemde. Ancak bizim Eljif'i satma zorunluluğumuz yok. Gerekirse 1 yıl daha takımda tutarız" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

TAM 9 TAKIM SIRAYA GIRDI

ŞU ana kadar Eljif konusunda kulübe tek resmi teklif Fiorentina'dan geldi. Mor Menekşeler 15 milyon euro önerdi. Fenerbahçe ise 20 milyon euro istedi. Atletico Madrid'den de Eljif karşılığında Kalinic artı 10 milyon euro talep edildi. Ancak İspanyollar net yanıt vermedi. Fiorentina, A.Madrid, Inter, M.City ve M. United'ın yanı sıra Lazio, Feyenoord, PSV ve Dortmund Makedon yıldızı yakından izliyor.Tümü
TÜMÜ