Ali Koç: "Seri bitti, hayat devam ediyor"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün kongre üyelerine rozet takdim töreninde Galatasaray'a 3-1 kaybettikleri maçla ilgili konuştu.

Haber; Haberturk, Fotoğraf; AA
Ali Koç: 'Seri bitti, hayat devam ediyor'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Şubat 2020 22:21
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün kongre üyelerine rozet takdim töreninde konuştu.

Galatasaray derbisine dair önemli açıklamalar yapan Ali Koç, "Hayat devam ediyor. Evet şampiyonluk sürecinde büyük bir darbe yedik. Ve seri bitti. Bazı insanlar o seriyi devam ettirme baskısından dolayı iyi oldu belki hayırlı oldu dediler tabii ama hepimiz üzgünüz aslında oyunun birinci perdesi tamamlandı diyebiliriz. Fenerbahçe bir şekilde şampiyonluk yarışında geriye gitti." dedi.

"KONUŞMAK HER GEÇEN GÜN DAHA TEHLİKELİ"

Fenerbahçe Başkanı, "Bizler hata da yapmış olabiliriz ama bizim yarıştığımız sadece ligdeki takımlar değil. Bambaşka bir mücadelenin içindeyiz. Bunlardan bir tanesi zamanında benim başkan olmamam için mücadele edenler, başarılı olmamam için de belki emek sarf ediyorlar. Belki diyelim. Hatalarımız olsun olmasın bu gibi bir yarışın içinde olmanın nasıl bir zorluk olduğunu da anlatalım. Konuşmak her geçen gün daha riskli ve tehlikeli bir noktaya getiriliyor. Hatta konuşamamak durumuna getiriliyor" ifadelerini kullandı.

"BÜYÜK RESİM, HAKSIZ REKABETTE KÜREK ÇEKMEK"

Ali Koç, Galatasaray maçıyla ilgili olarak "Pazar günkü maça gelirsek... Rakibimize karşı alışık olduğumuz üstün, ezerek oynamaktan uzaktık ama iyi de başlamıştık. Bir iki riski atlattıktan sonra penaltı geldi. Penaltı golünde bile, penaltıyı yapanın kart görmemesi garip. Tabii bunlar ne kadar konuşuldu bilmiyorum ama önemli değil. Büyük resmi anlatmaya çalışıyorum. Büyük resim ne yazık ki haksız rekabette kürek çekmek." sözlerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı, "Seri bitecekti, bize rast geldi." ifadeleriyle konu hakkındaki sözlerini noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ