Ali Koç, Ahmet Ağaoğlu'na seslendi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basın toplantısında Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na seslendi.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Ali Koç, Ahmet Ağaoğlu'na seslendi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ocak 2020 16:46
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Antalya'da düzenlediği basın toplantısında Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na seslendi ve sorusunu yöneltti.

"Trabzonspor sağolsun Türkiye'de haklı rekabetin bekçisi konumunda, gün aşırı açıklama yapıyorlar. Sırtını devlete dayamışlar." diyerek konu hakkındaki sözlerine başlayan Ali Koç, "Stadı devlet yapmış, olsun Türkiye'de birçok stadı devlet yapıyor." ifadelerini kullandı.

"BİR BAKANDAN BAHSEDİYOR..."

Fenerbahçe Başkanı, "Ünal Karaman istifa etti, bizi ilgilendirmiyor ama zorla konunun içine çekiliyoruz. Bizim hocamızın istifası söz konusu değilken birçok iddia çıktı ama Ünal Karaman'ın durumu gazetelerde bile yer almadı. Koskoca bir şehrin belediye başkanı, bu karmaşayı Fenerbahçe'ye bağladı. Nereden aklına esti, bu cinlik nereden? Bu nasıl saygısızlık? Sonrasında da kaldırdı. 5. maddede bir bakandan bahsediyor ve diyor ki 'Trabzonspor'un hiçbir işleyişine karışmadı, sadece Trabzonspor ne zaman kapısını çalsa her zaman yardımcı oldu, öyle bir yardımcı oldu ki Trabzonspor şampiyonluğa oynayacak kıvama geldi.' Yine bir milletvekili, bu tartışmayla ilgili tweetler atıyor ve 'Bakan Bey'in, yardımlar yaptığı Trabzonspor'dan sadece başarı beklentisi olabilir' diyor. Allah daha çok versin, gözümüz yok." dedi.

"SAYIN AĞAOĞLU'NA SORUYORUZ"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na seslenen Ali Koç, "Sayın Ahmet Ağaoğlu'na soruyoruz, kimler sizden loca aldı, ne kadar verdi? Türkiye'de en pahalı localar bizimdir, gelin gelirleri karşılaştıralım. Trabzonsporlu olmayan ama devlet ile iş yaptığı için Trabzonspor'dan loca alan iş adamları var mı? Bunları biz söylemiyoruz, belediye başkanı, milletvekilleri söylüyor. Gözümüz yok. Ancak çıkıp adil rekabet vs. konuşmasın. Türk sporunda barış olsun, gelin beraber olalım dilinden anlamıyorsunuz." sözleriyle konu hakkındaki açıklamalarını noktaladı.Tümü
TÜMÜ