Alex Teixeira'ya iki transfer teklifi!

Geçen sezon beklentilerin altında kalan ve Beşiktaş'tan ayrılan Alex Teixeira, ülkesinden iki transfer teklifi birden aldı.

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Alex Teixeira'ya iki transfer teklifi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Temmuz 2022 09:14
Beşiktaş ile yolları ayrılan Alex Teixeira'nın yeni takımı önümüzdeki dönemde belli olacak. Futbolcu, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra deyim yerindeyse kıymete bindi. Alex Teixeira'ya ülkesi Brezilya'dan teklifler var.

FESİH YAPILANA KADAR KULÜP BULAMADI

Siyah-beyazlı yöneticiler, lig bitmeden gözden çıkardığı oyuncuya kulüp bulmasını söylemişti. Fakat; bu süreçte Alex Teixeira için istenilen teklif gelmedi. Sonrasında ise Teixeira ile görüşmeler yapıldı. Futbolcu ile karşılıklı anlaşmayla sözleşme feshi gerçekleştirildi.

BREZİLYA'DAN İKİ TEKLİF

Alex Teixeira cephesinde şu sıralarda transfer hareketliliği yaşanıyor. Futbolcu ile Palmeiras ve Corinthians yakından ilgileniyor. Futbolcunun tercihi önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak.

BEŞİKTAŞ'A ZORLUK ÇIKARMADI

Alex Teixeira, Beşiktaş ile yaptığı görüşmede herhangi bir zorluk çıkarmadı. Futbolcunun normalde 1 yıl daha kontratı bulunuyordu. Öte yandan geride bıraktığımız sezonda Beşiktaş formasıyla Alex Teixeira, toplam 31 maça çıktı.

1644 dakika süre alan Sambacı, ligde 4 gol 1 asist üretirken diğer kulvarlarda ise katkı sağlayamadı. Alex Teixeira, Jiangsu, Shakhtar Donetsk, Vasco da Gama gibi takımlarda futbol oynamıştı. 

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ