Ahmet Ağaoğlu'ndan hakem tepkisi; "14 puanımız gitti"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Süper Lig'de yaşanan hakem hatalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Haber; Star
Ahmet Ağaoğlu'ndan hakem tepkisi; '14 puanımız gitti'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Mayıs 2019 06:20
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu önemli açıklamalar yaptı. Bordo-Mavililer'in Başkanı Süper Lig'de yaşanan hakem hatalarıyla ilgili konuştu.

İşte Ahmet Ağaoğlu'nun sözleri:

"Hakemlerden bizim de bayağı canımız yandı. Benim hesabıma göre 14 puanımız gitti. Şimdi bazılarının puanı giderken, bazıları da hakem hatasından puan kazanıyorsa orada bir yanlış var."

TFF VE MHK ADINI KOYACAK

"Bu yanlışın adını iyi koymak, tespitini ve analizini iyi yapmak gerekiyor. Bunlar hakem hatası mı yoksa farklı bir şey mi? Eğitimsizlik mi, formsuzluk mu, ön yargı mı yoksa kasıt mı? Bana sorsalar hemen cevabını veririm ama vermek istemem. O cevabı TFF ve MHK vermeli. Burada eğitimsizlik de var formsuzluk da var. Genç hakemlere göstermelik görev veriyorlar. Bu alt yapıdan bir genci 90+5'te sokup, 'biz genç oynatıyoruz' demek gibi."

HERKES HATALARI GÖRÜYOR

"Futbolla biraz alakası olan insanlar her şeyin farkında. Başakşehir maçımızdaki hataların planlı, programlı olduğunu söyleyemem ama çok bariz hakem hatasıydı. Bırakın normal bir hakemi, tribünden bir seyirciyi indirin o hataları yapmaz. O maçı kazansaydık her şey çok farklı olurdu tabii. Beşiktaş, G.Saray, Fener, A.Gücü, Antalya maçlarımızda da hatalar var. Bunlar herkesin gözü önünde cereyan etti."

 Tümü
TÜMÜ