Adrenalin sevenler reyting rekorları kırdı

Yüksek gökdelenlerin tepelerinde yaptıkları showlarla izleyenlerin yüreklerini ağızlara getirseler de hayran kitlesi epey yüksek. Bu video bu haftanın en çok izlenilenleri arasında.

17 Nisan 2018 15:59
Adrenalin sevenler reyting rekorları kırdı
Yüksek gökdelenlerin tepelerinde yaptıkları showlarla izleyenlerin yüreklerini ağızlara getirseler de hayran kitlesi epey yüksek. Bu video bu haftanın en çok izlenilenleri arasında.GÜNÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ
Beşiktaş'ta 1+1 yıllık imza geliyor

Üst üste 2 şampiyonlukta büyük emeği bulunan Atiba ile lig bitiminde 1+1 yıllık yeni bir protokol yapılacağı belirtildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in de ısrarla kalmasını istediği Atiba, geçen 2 sezonda sırasıyla 43 ve 41 resmi maça çıktı.


'Liverpool ile anlaşamadı rotası Galatasaray'

İngiliz Sky Sports, "Bitmesi olası" 10 transferi yayınlarken, Belçikalı yıldızın Galatasaray'a gitmesine 7. sırada yer verdi.


Eljif Elmas'a izin çıkmadı

Fenerbahçe'de fazla süre bulamadığı için ayrılmak isteyen Eljif Elmas'a izin çıkmadı. 18 yaşındaki oyuncunun, söz verildiği kadar süre alamadığı için mutsuz olduğu ifade edildi. Ancak Makedon futbolcunun oynatılması için ortam oluşmadığını düşünen teknik direktör Aykut Kocaman'ın, Eljif'e gelecek sezon daha fazla süre vermeyi planladığı kaydedildi.


Daha fazla göster
yukarı ok