Adil Rami, Antalya'da yeniden doğdu!

Kayserispor maçındaki futboluyla alkış alan Fransız stoper, maç eksiğini ve temposunu devre arasında kapattı. Tecrübeli oyuncu performansıyla yeni bir rekabetin yaşanacağını herkese gösterdi.

Haber; Milliyet
Adil Rami, Antalya'da yeniden doğdu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ocak 2020 13:30
Fenerbahçe'de Adil Rami'nin kupa maçındaki başarılı performansı büyük sevinç yarattı. İlk geldiği günden bu yana isteneni vermeyen ve gönderileceği yönünde haberler çıkan yıldız stoperin yükselişinin ardında Antalya kampının olduğu ortaya çıktı.

İlk dönemde antrenman ve maç eksikliği sebebiyle sıkıntı yaşayan Adil Rami, devre arasında toparlandı. Bir yıl aranın ardından yaptığı kamp çalışmaları ve öncesindeki beş aylık yoğun antrenman temposunun etkisiyle Fransız futbolcu kendini toparlamaya başladı. En önemli dezavantajı olan ağırlığından da kurtuldu.

Kayserispor ile oynanan maçta Rami eski günlerine dönüş sinyalleri verdiğini de herkese gösterdi. Rami'nin maç eksiğini de gidermesi durumunda takım içinde ciddi rekabet yaratacağı ve formayı alabilecek potansiyele sahip olduğu düşünülmeye başlandı.

Adil Rami'yi sarı-lacivertli takıma getiren isim ise Comolli olmuştu. Fransız oyuncu, son dönemde magazin haberleriyle gündeme gelirken, Comolli ile yaptığı toplantı sonrası tamamen futbola konsantre oldu.

Fransa ile 2018'de Dünya Kupası'nı kazanan tecrübeli futbolcu Milan, Sevilla, Marsilya, Valencia gibi kulüplerin formasını da başarıyla giydi.Tümü
TÜMÜ