A'dan Z'ye Kylian Mbappe: Daha 18...

Kylian Mbappe'nin en yakın arkadaşı olan Monaco'nun 18 yaşındaki stoperi Ruddy Ebondo, genç süperstarın bir Football Manager tutkunu olduğunu anlattı.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
A'dan Z'ye Kylian Mbappe: Daha 18...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Nisan 2017 18:49
Monaco'nun 18 yaşındaki süperstarı Kylian Mbappe'yi çocukluğundan beri yakın arkadaşı olan Ruddy Ebondo, Avrupa'nın yeni fenomenini anlattı.

İşte en yakın arkadaşı olan Monaco'nun 18 yaşındaki stoperi Ebondo'nun Kylian Mbappe'nin hayatı:

"Kylian'ı biliyorsunuz 18 yaşında ama Le Parisien'de manşet oluyor. Onunla birlikte gazeteleri gördüğümüz zaman bunun ne kadar çılgınca bir durum olduğunu düşünüyoruz.

Onunla ilgili her şey çok hızlı biçimde değişti ama Kylian hala aynı kişi olmayı sürdürüyor. Çocukluğundan beri kendine özgüveni yüksekti, hala aynı. Hayatını yaşayış şekli hep basitti, öyle olmayı sürdürüyor. Antrenmanlardan sonra tüm vaktimizi Monaco tesislerindeki odalarımızda yaşıyoruz. Kylian buradan ayrılmayı düşünmedi. Şu an havuzlu bir villa alacak kadar parası var ama buradaki odasında çok mutlu. Tek düşüncesi, tek dünyası futbol."

"SAATLERİNİ FOOTBALL MANAGER'A KAPTIRIYOR"

"Kendi kendine yeten biridir. Şu an, her gün uyumadan önce Michael Jordan'ın biyografisini okuyor. Yemeklerini kafeteryada yiyor. Boş vakti olur olmaz odaya kapanıp Football Manager oynuyor. Mbappe'yi oynarken görmeniz lazım, tam bir futbol dehası. Saatlerini Football Manager'a kaptırıyor. Bir de, haftada bir kriyoterapi de yaptırıyor."

"PARIS'TE YAŞAMAYI İMKANSIZ GÖRÜYOR"

"Onu Justin Biber diye çağırıyoruz. Maçlardan sonra otoparkta onu bekleyen kızların sayısı her geçen maç daha fazla artıyor. Onları kırmak da istemiyor, imza dağıtmak için çok vakit harcıyor. Paris'te yaşamayı imkansız görüyor. Monaco'yu ise şu an için güvenli ve kendisi için en ideal şehir olarak tanımlıyor."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam