Abdullah Avcı'dan Rose raporu; "Onu kaçırmayalım"

Tottenham'da kadro dışı kalan ve Haziran ayında sözleşmesi bitecek olan Danny Rose için teklif artırıldı. 30 yaşındaki oyuncuya sezon sonuna kadar 650 bin Euro, sonrasında da yıllık 1.3 milyon Euro önerildi. Avcı da yönetimle yaptığı görüşmede "Senelerce takıma katkı verir. Kaçırmayalım" dedi.

Haber; Akşam
Abone Ol
Abdullah Avcı'dan Rose raporu; 'Onu kaçırmayalım'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2021 09:51
Trabzonspor'da Danny Rose transferi alevlendi... "Her bölgeye takviye ihtiyacımız var" diyen teknik direktör Abdullah Avcı, önümüzdeki seneleri de düşünerek İngiliz sol bekin ara dönemde mutlaka kadroya katılmasını istedi.

Tecrübeli hoca, yönetimle yaptığı görüşmede; sezon sonunda boşa çıkacak olan 30 yaşındaki oyuncuyu kaçırmamaları gerektiğini söyledi, "Senelerce takıma katkı verir" dedi. Bunun üzerine Bordo-Mavili kulübün profesyonelleri, oyuncuya yapılan ilk teklifi yükseltti. Daha önce Rose'a yarım sezon için 500 bin Euro öneren Trabzonspor, rakamı 650 bin Euro'ya çekti.

Yıllık ücret olarak da 1.3 milyon Euro teklif etti. 3.5 senelik kontrat üzerinden görüşmeler yapılırken, İngiliz futbolcunun cevabı bekleniyor.

BOBNSERVİS SORUNU YOK

Kiralık olan Marlon'un yerine düşünülen Danny Rose, gelmesi halinde sezon sonuna kadar sol öndeki Anthony Nwakaeme'nin de alternatifi olacak. Tottenham'da kadro dışı durumunda bulunan tecrübeli futbolcuyu, İngiliz kulübü cüzi bir bedel karşılığında bırakmaya hazır. Premier Lig ekibi, oyuncunun anlaşması halinde kolaylık sağlayacak.Tümü
TÜMÜ