A Total War Saga: TROY'un 85 TL'lik ek paketi ücretsiz oldu

Geçtiğimiz haftalarda tamamen ücretsiz olan A Total War Saga: TROY'un bu kez ilk ek paketi olan Amazons ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ek paketi Epic Games hesabınıza eklemek için birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli.

Bir yılı aşkın süredir her hafta oyunculara normalde ücretli olan oyunları ücretsiz bir şekilde sunan Epic Games Store, son zamanlarda sunduğu oyunların büyüklüğünü de epey artırdı. Şirket, geçtiğimiz haftalarda GTA V dahil pek çok büyük yapımı oyunculara sundu. Bu yapımlardan birisi de Total War efsanesinin son oyunu A Total War Saga: TROY'du.

Strateji türünün efsane serisi, yeni oyunuyla birlikte Truva savaşını konu alıyordu. Normalde 215 TL'lik fiyat etiketine sahip olan oyun, bir ayı aşkın bir süre önce oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulmuştu. Öyle ki kampanyanın ilk saatinde oyun, 1 milyon kez indirilmişti.

Oyunun ilk ek paketi ücretsiz oldu:

Bugünse A Total War Saga: TROY'u indirip denemiş ve beğenmiş oyuncular için daha da güzel bir haberimiz var. Oyuna gelen ilk ek paket olan A Total War Saga: TROY Amazons ek paketi de oyunun kendisi gibi tamamen ücretsiz oldu. 


Sporx Anasayfasına Dön