UEFA Avrupa Ligi'nde play-off eleme turu 22 Ağustos Perşembe günü başlayacak.
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasının play-off turu ilk ayağında, 22 Ağustos Perşembe günü 21 karşılaşma oynanacak.
Play-off turundaki tek Türk temsilcisi Trabzonspor, 22 Ağustos Perşembe günü saat 21.00'de Yunanistan'ın AEK takımına konuk olacak.
Gruplara kalacak ekipler, 29 Ağustos'ta oynanacak rövanşların ardından belirlenecek.
Ligde Perşembe günü yapılacak maçların programı (TSİ) şöyle:
17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus)
18.00 Ararat (Ermenistan) - Dudelange (Lüksemburg)
20.00 Süduva (Litvanya) - Ferencvaros (Macaristan)
20.00 Malmö (İsveç) - Bnei Yehuda (İsrail)
20.30 Ludogorets (Bulgaristan) - Maribor (Slovenya)
20.30 Feyenoord (Hollanda) - Hapoel Beer Sheva (İsrail)
20.45 Kopenhag (Danimarka) - Riga (Letonya)
21.00 AEK (Yunanistan) - Trabzonspor
21.00 Legia (Polonya) - Rangers (İskoçya)
21.30 AZ Alkmaar (Hollanda) - Antwerp (Belçika)
21.30 Strasbourg (Fransa) - Eintracht Frankfurt (Almanya)
21.30 Gent (Belçika) - Rijeka (Hırvatistan)
21.30 PSV (Hollanda) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
21.30 FCSB (Romanya) - Vitoria (Portekiz)
21.45 Linfield (Kuzey İrlanda) - Karabağ (Azerbaycan)
21.45 Celtic (İskoçya) - AIK (İsveç)
21.45 Braga (Portekiz) - Spartak Moskova (Rusya)
22.00 Slovan Bratislava (Slovakya) - PAOK (Yunanistan)
22.00 Partizan (Sırbistan) - Molde (Norveç)
22.00 Espanyol (İspanya) - Zorya (Ukrayna)
22.00 Torino (İtalya) - Wolverhampton (İngiltere)
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasının play-off turu ilk ayağında, 22 Ağustos Perşembe günü 21 karşılaşma oynanacak.
Play-off turundaki tek Türk temsilcisi Trabzonspor, 22 Ağustos Perşembe günü saat 21.00'de Yunanistan'ın AEK takımına konuk olacak.
Gruplara kalacak ekipler, 29 Ağustos'ta oynanacak rövanşların ardından belirlenecek.
Ligde Perşembe günü yapılacak maçların programı (TSİ) şöyle:
17.00 Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus)
18.00 Ararat (Ermenistan) - Dudelange (Lüksemburg)
20.00 Süduva (Litvanya) - Ferencvaros (Macaristan)
20.00 Malmö (İsveç) - Bnei Yehuda (İsrail)
20.30 Ludogorets (Bulgaristan) - Maribor (Slovenya)
20.30 Feyenoord (Hollanda) - Hapoel Beer Sheva (İsrail)
20.45 Kopenhag (Danimarka) - Riga (Letonya)
21.00 AEK (Yunanistan) - Trabzonspor
21.00 Legia (Polonya) - Rangers (İskoçya)
21.30 AZ Alkmaar (Hollanda) - Antwerp (Belçika)
21.30 Strasbourg (Fransa) - Eintracht Frankfurt (Almanya)
21.30 Gent (Belçika) - Rijeka (Hırvatistan)
21.30 PSV (Hollanda) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
21.30 FCSB (Romanya) - Vitoria (Portekiz)
21.45 Linfield (Kuzey İrlanda) - Karabağ (Azerbaycan)
21.45 Celtic (İskoçya) - AIK (İsveç)
21.45 Braga (Portekiz) - Spartak Moskova (Rusya)
22.00 Slovan Bratislava (Slovakya) - PAOK (Yunanistan)
22.00 Partizan (Sırbistan) - Molde (Norveç)
22.00 Espanyol (İspanya) - Zorya (Ukrayna)
22.00 Torino (İtalya) - Wolverhampton (İngiltere)