Löw'den G.Saray'a kötü haber!

Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, geleceği hakkında çıkan dedikodulara açıklık getirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Abone Ol
Löw
Löw
30 Haziran 2014 21:58
- SPORX DIŞ HABERLER - Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, geleceği hakkında çıkan dedikodulara açıklık getirdi.

Dünya Kupası'nda G Grubu'ndan bir üst tura yükselmeyi başaran Almanya, Cezayir ile çeyrek final mücadelesi verecek. Zorlu karşılaşma öncesi teknik direktör Löw düzenlediği basın toplantısında önemli sözler sarfetti.

Hakkında çıkan ayrılık iddialarını değerlendiren Löw, 2016'da sona erecek olan sözleşmesi bitene kadar takımda kalmayı hedeflediğini dile getirdi.

Başarılı çalıştırıcı, "Sözleşmem 2016'da bitiyor ve bu süreyi tamamlayacağımı düşünüyorum. Federasyon ve ben işbirliğine devam etmek istiyoruz. Bizim ortak hedefimiz bu" şeklinde konuştu.

Löw ayrıca hakkında yapılan eleştirilerin abartılı olduğunu söylerken, "Eğer kaybediyorsak eleştirilebiliriz ve sorguya çekilebiliriz. Ama yapılan eleştirileri abartılı ve utanç verici buluyorum" ifadelerini kullandı.

Bir süredir teknik adam arayışlarını sürdüren Galatasaray'ın da tecrübeli çalıştırıcıya teklif götüreceği iddia edilmişti. Löw bu açıklamasıyla bu haberleri de yalanlamış oldu.


SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ