4 Türk Takımının Katıldığı Fifa 18 Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Kuraları

Evfa'nın düzenlediği, onlarca ülkeden katılan yüzlerce takım arasından en iyilerinin mücadele ettiği, Fifa 18 Pro Club Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Şampiyonası kuraları dün EsportHutTv kanalında yapılan canlı yayın ile birlikte gerçekleştirildi.

Şampiyonlar Ligi

32 Takımın katılabildiği Şampiyonlar Liginde iki Türk takımı da bulunuyor. Geçtiğimiz sezon Sporx TPO Pro Club Ligini şampiyon ve ikinci bitiren TPO Askerleri ve ProPassersTR takımları Şampiyonlar Ligindeki temsilcilerimiz oldular.

Kuraya üçüncü torbadan katılan temsilcilerimizden TPO Askerleri, A grubunda Italyan takımı Joga Bonito, Macaristan takımı Wonderstag ve Fransız ekibi VPG Lens ile eşleşirken,

ProPassersTR, H Grubunda Alman ekibi Equality 05, İngiliz Ekibi GoalHunters ve Portekiz ekibi Portimonsense ile eşleşti. Tam kuraya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Avrupa Ligi

Şampiyonlar Liginde mücadele eden iki temsilcimizin yanında Avrupa liginde de bizler için ter dökecek iki temsilcimiz bulunuyor. Bu takımlar FC Claw ve TPO Shield takımları.

4. Torbadan kuraya katılan takımlarımızdan FC Claw C grubuna çıkarken, TPO Shield F grubunda mücadele edecek.

Temsilcimiz FC Claw'ın C grubundaki rakipleri, Italyan ekibi Hell Trinacria, İngliz ekibi Final Destiny X ve Portekiz ekibi F Porto olurken, F grubundaki temsilcimiz TPO Shield'ın rakipleri Alman ekibi Genialos United, İngiliz Ekibi Galactic ve Portekiz ekibi Pacos De Ferreira oldu.

Avrupa Şampiyonasının kura sonuçlarının tamamını aşağıda bulabilirsiniz.İlk maçları 15-21 Ocak tarihleri arasında oynanacak turnuvanın maçları canlı olarak SporxEspor Twitch kanalından yayınlanacaktır. Kanalımızı şimdiden takibe alabilirsiniz. Başarılar TPO!


Sporx Anasayfasına Dön