Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

2020 Hall of Fame finalistleri arasında Garnett, Duncan ve Kobe var!

Tim Duncan, Kevin Garnett ve Kobe Bryant'ın, 2020 Naismith Memorial Basketbol Hall of Fame için resmi finalistler arasında yer aldıkları açıklandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Tim Duncan, Kevin Garnett ve Kobe Bryant'ın, 2020 Naismith Memorial Basketbol Hall of Fame için resmi finalistler arasında yer aldıkları açıklandı.
 
Tamika Catchings, Kim Mulkey, Barbara Stevens, Eddie Sutton ve Rudy Tomjanovich'in de finalistler arasında seçildiği açıklandı.
 
Komite ayrıca, bu yılın sınıfındaki en iyi isimlerin önemi nedeniyle, Doğrudan Seçim Kategorileri'ni bir yıl süreyle askıya aldı.
 
Başkan Jerry Colangelo, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:
 
"Asla en tepede güçlü duran bir sınıfımız olmadı. Ve elbette Kobe'nin ölümü ile daha fazla odak eklenmiş oldu. Bununla başa çıkmanın yolunun, bir yıl boyunca doğrudan seçimleri ortadan kaldırmak olduğunu düşündük. Neyse ki, bunu yapmak için esnekliğe sahibiz. Çünkü bazı insanlar, gerçekten de haklarını elde etmek açısından bazı karışıklıklar içinde kaybolabiliyorlar."
 
Michael Wilbon ve Mike Breen de, Curt Gowdy Medya Ödülü'nün sahibi olarak Hall of Fame katılımcıları olarak seçildiler.


En çok okunanlar