1907 Fenerbahçe Espor'da 2 sürpriz ayrılık!

VF Şampiyonluk Ligi ekiplerinden 1907 Fenerbahçe Espor, 2 oyuncusuyla birden yolların ayrıldığını açıkladı.

VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi'ni 5-6. sırada tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor'da 2 ayrılık yaşandı. Sarı lacivertli ekip, üst koridor oyuncusu Untara ve ormancısı Stefan ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama takımın resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı. Her iki oyuncuyla da karşılıklı anlaşarak sözleşmelerinin feshedildiği belirten 1907 Fenerbahçe Espor, oyunculara gelecekleri için başarılar diledi.

Takıma mevsim başında katılan Untara, zaman zaman beklenilen performansı sergileyememişti. Her ne kadar yeterli performansı gösteremese de yıldız oyuncu, mevsim boyunca bütün karşılaşmalarda forma giyen 2 oyuncudan biri olmayı başarmıştı.

Mevsime Wiz ile başlayan sarı lacivertli ekip, genç oyuncunun ayrılmasıyla birlikte daha önce de ligimizde forma giyen Stefan'ı kadrosuna katmıştı. Sırp oyuncuya sadece 3 maçta görev veren Fenerbahçe, mevsimin sona ermesiyle birlikte oyuncuyla yolların ayırdı.

Yaşanan ayrılıkların ardından 1907 Fenerbahçe Espor'un nasıl bir transfer politikası sergileyeceği şu anlık merak konusu.

Görsel: Riot Games


Sporx Anasayfasına Dön