15 Mayıs NTV Spor yayın akışı, NTV Spor izle

15 Mayıs NTV Spor yayın akışına haberimizden ulaşabilirsiniz. NTV Spor bugün hangi maçlar ve hangi programlar var? İşte 15 Mayıs NTV Spor yayın akışı...

15 Mayıs 2017 02:06
15 Mayıs NTV Spor yayın akışı, NTV Spor izle
NTV Spor yayın akışı burada! 15 Mayıs NTV Spor yayını akışının detaylarıyla sizlerleyiz. Gün içerisinde yayınlanacak tüm programlar, maçlar ve özel anların saati ve akışını sizler için derledik.

SPORDA TV'DE BUGÜNNuri Şahin'den Borussia Dortmund hakkında önemli açıklamalar! Almanya Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund'un Türk futbolcusu Nuri Şahin, Almanya basınında çıkan Thomas Tuchel ile arası bozuk dedikoduları hakkında açıklamalarda bulundu.
Milli futbolcu, yaptığı açıklamada ''Tabii ki yazılanları okuyoruz. Takım adına söyleyebilirim ki çok odaklanmış bir durumdayız. Tuchel ile birbirimizi yakından tanıyoruz. Aramızdaki ilişki sadece olması gereken şekilde. Profesyonel bir ilişkimiz var'' dedi.

Alman basını, Dortmund futbolcuları ve Thomas Tuchel hakkında anlaşmazlıklar olduğunu iddia etmişti. Nuri Şahin, bu sezon Borussia Dortmund formasını sadece 8 kez giyebildi.

Daha fazla göster
yukarı ok