...Ve West Ham, Bilic'i açıkladı

İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham United, Beşiktaş ile yollarını ayıran eski futbolcusu Slaven Bilic'i takımın başına getirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
...Ve West Ham, Bilic'i açıkladı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Haziran 2015 14:44
SPORX DIŞ HABERLER - İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham United, Beşiktaş ile yollarını ayıran eski futbolcusu Slaven Bilic ile anlaştığını açıkladı.

Premier Lig takımlarından West Ham United ile 46 yaşındaki Hırvat teknik adam arasında 3 yıllık anlaşma sağlandı.

Bilic bu anlaşmayla ilgili olarak, "West Ham United'a geri döndüğüm için çok memnunum. Burası benim için çok özel bir yerdi. Böyle özel kulüpleri seviyorum. Son kulübüm olan Beşiktaş'ta öyleydi. Rakamsal büyüklükten bahsetmiyorum böyle kulüpler bazı özel şeylere sahip, bunlar kült kulüpler. Burada kendimi evimde gibi hissettim. Burada menajer olmak büyük bir ayrıcalık ve büyük bir sorumluluk taşıyor. Umarım, yönetime, oyunculara ve taraftarlara bunu kanıtlarız" dedi.

West Ham United ile anlaşma kararını açıklanayan Bilic, taraftarlara mesaj yollayarak, "Başkan ve Karran Brady takımı daha ileriye götürmek ve daha iyi işler yapabilmek için oldukça istekli ve arzulu. O azmi ve tutkuyu gördüm. Bu da tercih sebeplerimden biriydi. Beni gerçekten burada görmek istemeleri de seçimimi kolaylaştırdı. Taraftarlara söyleyebileceğim tek şey elimden gelenin en iyisini yapacağım ve burada hep birlikte harika işler başaracağız" ifadelerini kullandı. 

West Ham, Bilic'i böyle duyurdu; "Slaven bir çekiç"BEŞİKTAŞLILAR, BILIC'E BÖYLE VEDA ETMİŞTİ...


Tümü
TÜMÜ