•  
  Gomis, bayıldığı maçta sezonun rekorunu kırdı!
 •  
  Uyardı! 'Beşiktaş'a karşı asıl önemli olan şey...'
 •  
  Valbuena, derbi öncesi 'denge' planının parçası
 •  
  G.Saray sürprizini böyle anlattı; "Aday olurum"
 •  
  Beşiktaş, Barcelona'yı solladı, ama 31. oldu!..

Yeni başkan Mustafa Cengiz'den transfer sözleri

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, seçimin ardından transfer konusunda da açıklamalarda bulundu.

Kaynak: DHA
Yeni başkan Mustafa Cengiz'den transfer sözleri
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2018 21:40
Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, seçimi kazandıktan hemen sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Cengiz, "Biz bu seçime çok iyi hazırlanamadık. Bir hafta sürdü hazırlıklar. Özellikle son 3 gün çok yoğun geçti. Ancak arkadaşlarım çok çalıştı. Ben bu neticenin böyle olacağını biliyordum. Zaten böyle olacağını bilmesem, girmezdim. Biz Galatasaray'ız. Kaybedeceğimiz bir yarışa girmeyiz" dedi.

"MAZBATAYI ALDIĞIMIZ GÜN, GÜNDÜZ GECE GALATASARAY İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"
Mazbatayı aldıktan sonra hemen çalışmalara başlayacaklarını ifade eden Cengiz, "Sportif başarılar için oraya bütünüyle uzman, Galatasaray'a yararlı insanları getireceğiz. Fatih hocanın istekleri bizim için çok önemli. Eksikleri varsa Galatasaray'ın yapabildiği her şeyi yapacağız. Galatasaray'ın var olan ruhunu daha da parlatacağız. Mali durumu çözmeye çalışacağız. Mazbatayı aldığımız gün, gündüz gece Galatasaray için çalışacağız" diye konuştu.

"GALATASARAY BÜYÜK BİR MARKA"
Galatasaray'ın büyük bir marka olduğunu ifade eden Cengiz, "Galatasaray dünyanın ve Türkiye'nin en büyük markalarından birisi. Biz burada Galatasaray için, aynı zamanda Türk sporu için varız. Sporun centilmenlik, dostuk olduğunu unutmadan ancak sahada ölümüne her şeyini veren bir yarış başlatmak istiyoruz. Bütün federasyonlara, bütün rakiplerimize saygı duyacağız" diye konuştu.

Seçime çok çok iyi hazırlanamadıklarını ifade eden Mustafa Cengiz, "Biz bu seçime çok iyi hazırlanamadık. Bir hafta sürdü hazırlıklar. Özellikle son 3 gün çok yoğun geçti. Ancak arkadaşlarım çok çalıştı. Ben bu neticenin böyle olacağını biliyordum. Zaten böyle olacağını bilemsem girmezdim. Biz Galatasaray'ız. Kaybedeceğimiz bir yarışa girmeyiz" dedi.

"MÜCADELE ETMEYEN OLURSA GÖZÜNÜ YAŞINA BAKMAM"
Seçimi kazandıktan sonra Galatasaraylı taraftarlara da seslenen Cengiz, "Taraftarın hiçbir zaman başını yere eğmeyeceğiz. Maça gelip gitmeleri için ne gerekiyorsa yapacağız. Takımın sahada savaşması, mücadele etmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Herhangi bir dalda mücadele etmeyen olursa, kim olursa olsun gözünün yaşına bakmayacağım. Türk sporuna düzgün bir yönetim istiyoruz. Bizim lehimize değil, adil bir yönetim istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"BEN GALATASARAY İÇİN HARCANIRIM"
İlk başta açılan sandıklarda geride olduğu ancak daha sonra farkı kapatıp öne geçtiği hatırlatan Mustafa Cengiz, "Kırılma noktası sağduyu oldu. Bütün yaşlı abilerim, 'Girme kaybedersin. Yazık olur, iyi adamsın' dediler. Ben Galatasaray için gerekirse harcanırım. Galatasaray ölmedi. Ruhunun ölmediğini de bugün gördünüz. Galatasaray'a ve Galatasaraylılara inanıyoruz. Mayıs ayında kesin seçime gideceğiz. Şampiyon olsak da gideceğiz. Biz 3 ay için gelmedik. 33 ay, 33 sene için geldik. Ömrümüz yettikçe biz devam edip, gençler yetiştireceğiz. Biz bütün projeleri en iyi hale getireceğiz. Dursun Özbek ve yönetim kuruluna tekrar teşekkür ediyoruz. Bize projeleri getirdiler, ancak biz onlardan daha iyi yöneteceğiz" dedi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
3 TL'ye son model BMW kazandılar. Sen de kazanmak için hemen tıkla!


Galatasaray transfer haberleri
Tümü
 • PUAN DURUMU
 • FİKSTÜR
 • STSL
 • 1.Lig
 • İng
 • Alm
 • İsp
 • İta
 • Fra
 • Hol
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat - 1.6 Tdi Bmt 105 Comf
82.000 TL
Opel Astra
SIFIR GİBİ TEMİZ ASTRA YENİ KASA 2010 1.
46.600 TL
Tofaş Şahin
Tofaş Şahin
9.600 TL
Karsan J9
2008 KARSAN J9 PREMİER 14 1 - PLAKALI MU
23.500 TL