Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Wall: "Saçma sapan teknik fauller almaktan bıktım"

Washington Wizards süperstarı John Wall, aldığı teknik faullerin altı boş olduğunu ve 'saçmalık' derecesine geldiğini söyledi.

Washington Wizards süperstarı John Wall, aldığı teknik faullerin altı boş olduğunu ve 'saçmalık' derecesine geldiğini söyledi.

26 yaşındaki oyuncu, hakemlerin kendisine karşı çok eleştirel yaklaştığını ve geçtiğimiz günkü Charlotte Hornets maçında sezondaki 15. teknik faulünü aldığı için gereğinden çok kontrol altında tutulduğunu düşündüğünü söyledi.

Wall, "Bana çalınan bu saçma sapan teknik faullerden sıkıldım artık." şeklinde konuştu ve Charlotte oyuncusu Frank Kaminsky ile karşılıklı konuşması sonucu aldığı teknik faul için de "Sadece karşılıklı konuşuyorduk. Normal konuşmaydı. Danny Crawford da (hakem) gelip 'Teknik faul' dedi. O an söylenmeyen ama geçmişte daha kötü sözlerin söylendiği anlara denk geldim, ama şimdi de gelip teknik faul veriyorlar. Bundan sıkıldım artık." şeklinde konuştu ve şunu da ekledi:

"Bazı oyunculara karşı çifte standart yapmayı kesmeliler. Eğer teknik faul verecekseniz, bu konuda tutarlı olun."

Wall, bir teknik faul daha alması durumunda otomatik olarak 1 maç uzaklaştırma alacak.
7/24 NBA TÜRKİYE