Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Porzingis: "Takımda bir şeylerin eksik olduğu belliydi"

New York Knicks yıldızı Kristaps Porzingis, Knicks'in 'içeriden bakıldığında bir şeylerinin eksik olduğunu' bildiğini söyledi.

New York Knicks yıldızı Kristaps Porzingis, Knicks'in 'içeriden bakıldığında bir şeylerinin eksik olduğunu' bildiğini söyledi.

Bu sezona iyi beklentilerle girdikten sonra kötü başlamayan fakat Noel döneminden sonra büyük düşüşe geçen Knicks, playofflara katılma fırsatını da kaybetti ve Porzingis de bu durumla ilgili konuştu.

Porzee "Sanıyorum içeriden bakınca o kadar iyi bir takım olmadığımızı anlamak zor değildi. Yeteneğimizle maç kazanabiliyoruz ama bu durum sürekli gidecek bir şey değildi. Olan şey de buydu. İyi seriler yakalayabileceğimizi düşünmüştüm fakat istediğimiz düzeyde değildik. Şu anda da bunu görebilirsiniz." şeklinde konuştu ve ekledi:

"Daha çok çalışıp, detaylara dikkat etmek ve takım olarak gelişmeye devam etmek lazım. Tabii ki iyi bir takımın bir arada oynaması için zamana ihtiyacı var. Çoğu adamın bir arada oynadığı ilk senemizdi. Hiçbir zaman, birkaç oyuncuyu takasladıktan sonra hemen şampiyonluk takımı olmazsınız."

Knicks, 27-42'lik serisiyle Doğu'da 12. sırada.
7/24 NBA TÜRKİYE