Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Mirotic yine de Bulls'dan takasını istiyor

Chicago Bulls forveti Nikola Mirotic'in, takımdaki son dönemde oynadığı büyük role rağmen, yine de Chicago'dan takas olmak istediği söylendi.

Chicago Bulls forveti Nikola Mirotic'in, takımdaki son dönemde oynadığı büyük role rağmen, yine de Chicago'dan takas olmak istediği söylendi.

Sezon başında takım arkadaşı Bobby Portis'le bir antrenman sırasında yaşadığı fiziksel münakaşa sonrası Portis'in kendisini yaralaması sonucu uzun süre saha dışı kalan Mirotic, geri dönüşünde 18.1 sayı ve 7.1 ribaund gibi rakam ortalamaları yakalamıştı ve Bulls da 10-6'lık bir seride ilerlemişti.

Mirotic'in, takımdaki büyük rolüne rağmen takasını istemesi konusu ise Chicago Sun-Times sitesinde şu şekilde açıklandı:

"Sun-Times, geçtiğimiz hafta, Mirotic ve temsilcilerinin takas talebinde sert bir duruş sergilediklerini ve 15 Ocak'ta işlem görmeye uygun olduğu zaman sözleşmesindeki takas vetosu maddesinden feragat etmeye hazır olduklarını bildirdi."

Bulls, Mirotic'i takaslayana kadar 15 Ocak tarihine dek beklemek zorunda kalacak.


7/24 NBA TÜRKİYE