Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

LaVine, şu sıralar kondisyonuna çalışıyor

Chicago Bulls guardı Zach LaVine, geçirdiği çapraz bağ kopması sakatlığının iyileşme sürecinde çok önemli aşamalar kaydettiğini söyledi.

Chicago Bulls guardı Zach LaVine, geçirdiği çapraz bağ kopması sakatlığının iyileşme sürecinde çok önemli aşamalar kaydettiğini söyledi.

LaVine, geçen sene geçirdiği sakatlığıyla ilgili son durumu hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Antrenman kampının başlangıç noktaları seviyesinde falan bulunuyorum. Oldukça sıkı çalışıyorum, ekstra çalışma ve koşu yapıyorum. Ama oyun kondisyonunu simüle etmek imkansız. Son sekiz dokuz aydır çalışmama rağmen, 5'e 5 oynadığımda 3 dakikada yorulabiliyorum. O ritme de alışmam gerekiyor. Ama çok hızlı gelişme gösteriyorum ve iyi hissediyorum."

LaVine, geri döndüğünde Doğu'nun ve ligin en kötü takımı konumunda 3-19'luk serisi ile bulunan Bulls'a yardım ediyor olacak.


7/24 NBA TÜRKİYE