Ebru Şancı hangi futbolcuya kimle evli?

Ebru Şancı'nın hangi futbolcuyla evli olduğunu merak edenler haberimizden faydalanabilir. Eşinin kendisinin aldatmasının problem olmayacağını ifade eden Ebru Şancı kimdir? İşte detaylar...

19 Haziran 2017 17:20
Ebru Şancı hangi futbolcuya kimle evli?
Türkiye'nin gözde mankenlerinden Ebru Şancı, 2 yıl önce dünya evine girdi. Peki kendisinden 10 yaş küçük bir futbolcuyla evlenen Ebru Şancı'nın evliliğinin detaylarını sizler için derledik. İşte Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk'ün evliliği...

MANKEN EBRU ŞANCI HANGİ FUTBOLCUYLA EVLİ?

Ebru Şancı, 2 yıl önce şu an Elazığspor'da forma giyen Alpaslan Öztürk ile dünya evine girdi. Birmingham altyapısından yetişen 23 yaşındaki futbolcu, Türkiye'de Kasımpaşa ve Eskişehirspor takımlarında da oynadı.

EBRU ŞANCI KİMDİR?
Ebru Şancı 31 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İki kardeşi var. Malatyalı bir ailenin kızı. 10 yaşındayken babası ölmüş. Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 yılında başladığı Üniversiteyi Londra Regent College'de okumuştur. 2006'da New York'a taşındı ve New York Üniversitesinin ''Oyunculuk ve Drama'' Bölümünde okuyarak bitirmiştir.
17 yaşındayken Brezilya'daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. Daha sonrasında Türkiye'ye gelip burada mankenliğe başladı.

2001 yılında Londra'ya taşındı. 2006'da New York'a taşındı. 2010 yılında ise Türkiye'ye döndü. Londra'dayken 2002'de hayatını değiştiren adamla yani Libya lideri Muammer Kaddafi'nin oğlu Seyfülislam Kaddafi'yle tanıştı ve üç yıl aşk yaşadı. Onun sayesinde Londra Regent College'de okudu. Ebru Şancı daha sonra Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera'yla aşk yaşamaya başladı. Daha sonra Ebru Şancı'nın adı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'yla anıldı. Son çıkan haberlerde ise Ebru Şancı'nın adı Alparslan Türkeş'in milletvekili oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş ile anıldı. Ebru Şancı, daha önce Önder Açıkbaş ve Cihan Haspolatlı'yla da aşk yaşamıştı.

Fashıon One'da program yaptı. İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Ebru Şancı, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

2013 yılında "Yağmurdan Kaçarken" adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

7 Eylül 2015 tarihinde futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eskişehir'de düzenlenen sade bir törenle evlendi. Çift, düğünü ise Belçika'daki bir şatoda yaptı. Şu an ikiz bebeklerini bekliyorlar.İşte Ebru Şancı'nın röportajının tamamı;


İşte Ebru Şancı ile yapılan o röportaj;

- Evlilik aşkı öldürüyor mu, cinsellik azalıyor mu?

Aşkı değil de heyecanı azaltıyor. Bakıyor kadın, adam her zaman yanında… Tavşan gibi evde birbirinizi kovalamıyoruz! Kocam yatakta bana ilişmesin diye bazı geceler dua ediyorum! Evlilik bu işte!

- Eşiniz sizden 10 yaş küçük, zor mu?


Alpaslan çok hareketli bir adam. Başlarda sanki çocukmuş gibi, "Dur yapma. Çocuğum şuradan çekil" diyordum. Bir gün dedim ki; annesi miyim karısı mıyım? Ve tüm tempomu o an itibarıyla değiştirdim.

- Evin reisi Alpaslan Bey mi?

Tabii, evin direği o. Galiba kendinden küçük kocayla evliliği götürmenin püf noktası da bu. Ona yaşını değil, evin erkeği, direği, kocan olduğunu hissettirirsen bu iş yürür.

- 10 yıl sonra siz çökerseniz ama o genç kalırsa…

Öyle korkularım hiç yok. Ama kocam beni aldatmaz demiyorum. Nihayetinde erkektir, yapabilir. Yaparsa da parasının yarısını alır, kapının önüne koyarım. Ha, üç-beş gecelik bir şey için de bunu yapmam.

- Ne yaparsınız?

Yaptığına pişman ederim… Bir-iki yıl süründürürüm. Sonuçta çocuklarım var, başlarında babaları olsun. H,l, kocama yazanlar var ama boşamam.

- Cinsel aldatmayı affediyorsunuz. Neyi affetmezsiniz peki?

Birine aşık olursa affetmem. Bu onur kırıcı olur.

- Eşiniz geçmişinizi nasıl kabullendi?

Olduğu gibi kabul etti, yoksa evlenemezdik. İsmimi Google'a yazınca önce seksi pozlarım ve haberlerim çıkıyor. Bu ilişkiye 10-0 geride başladım. Sonra eşime ve ailesine 'Aslında o kız' olmadığımı kanıtlama aşaması başladı.

- Zor mu?

"10 yaş küçük adamı ağına düşürmüş, üstelik de futbolcu…" gibi görünüyordu. Ama Alpaslan çok güçlü durdu. "Ben bu kızı seviyorum, evleneceğim" dedi. Masaya yumruğunu vurdu. O yüzden ona sevgim, saygım sonsuz. Öyle olmasaydı, kayınvalidem ve kayınpederim kalkanlarını bu kadar indirmezdi. Şimdi her ikisi de beni çok seviyor, ben de onları…

- Alpaslan Bey 23 yaşında olmasına rağmen çok olgun galiba…

Çok! Yoksa, gazete pozlarını bildiğimiz, ilişkilerini gördüğümüz bir kadını yanında taşımak hiç kolay değil.

- Onu ne cezbetmiş, nasıl ikna olmuş?

Çok dürüst olmam, düşündüğümü çekinmeden söylemem. Geçmişimle ilgili her şeyi sordu. Doğru yanlış hepsini anlattım. Hiçbir şey gizli kalmaz. En başında "Ben buyum, ya al ya da terk et" dedim.

- "Alpaslan daha önce karşıma çıksaydı" diyor musunuz?

Hayır. Çünkü Alpaslan'ı limitsiz kredi kartına harcardım. Koca mı yoksa Paris'te alışveriş, özel uçak mı diye o zaman bana sorsaydın, harcardım adamı.

- Görünen o ki; bir doyma dönemi geçirmişsiniz…

Bahçelievler'de büyüdüm. Mütevazı hayat. Bir bakıyorsun karşına bir adam çıkıyor, sınırsız imkanlar sunuyor. Kim olsa başı döner. Ben istemiyordum ki, o zaten yapıyordu. Bana kimse "Evli adamla oldun, parasını yedin' diyemez. Adam Londra'da karşıma çıktı, bekardı ve yaşadım. Sonra New York'ta yıllarca yaşadım. Dönünce burayı da oralar gibi sandım. Özgür kızım, her şeyi yaparım diye düşündüm. Bunu algılamam zaman aldı ama pişman değilim. Başkaları gibi günah çıkarıp, "Keşke basına o seksi pozları vermeseydim, bu adamla ilişki yaşamasaydım" diye ağlamıyorum. Bozduğum o kaportayı şu geçen beş yılda topladığıma inanıyorum.

EBRU ŞANCI İLK KEZ İZİN VERDİ!

Geçtiğimiz aylarda ikiz bebekleri Ceylin ve Mina'yı kucağına alan ünlü modacı Ebru Şancı konuk olduğu televizyon programında eşi Alpaslan Öztürk ile yaptığı evlilikten doğan, Mila ve Ceylin adını verdiği kızlarının fotoğrafını ilk kez programda gösterdi.

EBRU ŞANCI'DAN SÜRPRİZ KARAR!

Daha önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda ikizlerinin yüzünü göstermeyen Ebru Şancı bu kuralını bozarak kızlarının yüzünü gösterdi. Alpaslan Öztürk eşi Ebru Şancı'nın çocukken çok çirkin bir çocuk olduğunu belirterek: "İkizlerden biri de ona benziyordu ama gün geçtikçe güzelleşiyor" dedi.

 

Daha fazla göster
yukarı ok