Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Conley: "Her şey tersine döndü"

Memphis Grizzlies point guardı Mike Conley Jr, 2017-18 sezonunda Grizzlies'in durumu ve David Fizdale'in işine son verilmesi hakkında fikirlerini açıkladı.

Memphis Grizzlies point guardı Mike Conley Jr, 2017-18 sezonunda Grizzlies'in durumu ve David Fizdale'in işine son verilmesi hakkında fikirlerini açıkladı.

Conley, takımın durumu hakkında "Farklı. Sezonun başında, başlangıcımızdan ötürü çok iyimserdik. Şimdi, her şey tersine döndü. Oynadığımız yol, koçluk değişiklikleri ve bunun gibi şeyler ile 180 derece döndü. Bu farklı bir durum, ama devam etmeliyiz." ifadelerini kullandı.

Conley'ye ayrıca Fizdale'in gönderilmesi durumu hakkında ne düşündüğü de soruldu:

"Zordu, dostum. Her birey için çok şey yaptı. Benim ve oyunum için çok şey yaptı. Onun hakkında daha önce söylenen yeni bir şey yok. Ama o mükemmel bir adam ve biz sadece ona en iyisini diliyoruz."

Marc Gasol, Fizdale'nin gönderilmesi sebebiyle suçlanan isimdi ve Conley'ye de kendisiyle bu konuda konuşup konuşmadığı sorulduğunda şunları söyledi:

"Konuştuk. Sanırım Marc'ın niyetleri sadece takımdan ibaret. Bunların hiçbirinin olmasını istemiyordu. Ben öyle düşünmemiştim. Hepimiz için de sinir bozucuydu. Marc, ben ve muhtemelen takımdaki daha yaşlı çocuklar için zordu."

Memphis 12-27'lik serisiyle Batı'da 14. sırada.


7/24 NBA TÜRKİYE