Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

CP3'nin Spurs ihtimali, Clippers'ı geriyor!

Clippers, San Antonio Spurs'ün Paul'u almak için büyük bir adım atacağı ihtimali ve Paul'un da Spurs ile konuşma ve muhtemelen Spurs'a katılma konusundaki ilgisi dolayısıyla biraz "gergin".

Chris Paul 1 Temmuz'dan itibaren sınırsız serbest oyuncu olacak ve point guardın Clippers, Spurs, Rockets ve Nuggets ile görüşmesi bekleniyor.

LA Times'a göre Clippers, San Antonio Spurs'ün Paul'u almak için büyük bir adım atacağı ihtimali ve Paul'un da Spurs ile konuşma ve muhtemelen Spurs'a katılma konusundaki ilgisi dolayısıyla biraz "gergin".

Bir yetkili, Paul'un Houston Rockets ve Denver Nuggets'la da konuşmayı planladığını söyledi.

29 Haziran'a kadar Clippers'ın kararını bildirecek olan Paul, L.A. ile beş yıl içinde 205 milyon dolar, başka bir takımla dört yıl içinde 152 milyon dolar kazanabilir.
7/24 NBA TÜRKİYE