Spor Toto 3. Lig'de 12. hafta maçlarının hakemleri açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamada, tamamı 30 Ekim Cuma günü oynanacak 12. hafta karşılaşmalarının hakemleri şu şekilde:
1. Grup
13.00 Erzin Belediyespor-Altay: Sertan Bakan
13.00 Kırıkhanspor-Arsinspor : Levent Balcı
13.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor: Sezer Yalçın
13.30 Tekirdağspor-Yeşil Bursa: Burak Özcan
13.30 Zonguldak Kömürspor-Turgutluspor: Kadir Sağlam
13.30 Gölbaşıspor-Tire 1922: Barkın Kara
13.30 Bursa Nilüferspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Ömer Murat Ülger
13.30 Düzcespor-Maltepespor: Hakan Köse
13.30 Kızılcabölükspor-Silivrispor: İlker Güneş
2. Grup
13.00 Zara Belediyespor-Payasspor: Gökhan Özbulut
13.00 Yomraspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Semih Güner
13.00 Ofspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Sabit Selvi
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: Gökçen Öztürk
13.30 Kemerspor 2003-Orhangazispor: Necati Selçuk Şahin
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Gaziosmanpaşa: Hakan Ülker
13.30 Derincespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Alpaslan Şen
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Diyarbekirspor: Ahmet Aslan
19.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor: Levent Aktan
3. Grup
13.00 Batman Petrolspor-Niğde Belediyespor: Mehmet Güngör
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare: Ali Adıgüzel
13.30 Kastamonuspor 1966-24 Erzincanspor: Oğuz Kaan Turan
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Manavgatspor: Murat Orhan
13.30 Dardanelspor-Dersimspor: İlker Yasin Avcı
13.30 Sandıklıspor-Körfez İskerderunspor: Lütfullah Aslan
13.30 Bergama Belediyespor-Gölcükspor: Hasan Hüseyin Yıldırım
13.30 Çatalcaspor-Beylerbeyi: Mehmet Şükrü Közcü
13.30 Çine Madranspor-Darıca Gençlerbirliği: Şahin Berker
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamada, tamamı 30 Ekim Cuma günü oynanacak 12. hafta karşılaşmalarının hakemleri şu şekilde:
1. Grup
13.00 Erzin Belediyespor-Altay: Sertan Bakan
13.00 Kırıkhanspor-Arsinspor : Levent Balcı
13.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor: Sezer Yalçın
13.30 Tekirdağspor-Yeşil Bursa: Burak Özcan
13.30 Zonguldak Kömürspor-Turgutluspor: Kadir Sağlam
13.30 Gölbaşıspor-Tire 1922: Barkın Kara
13.30 Bursa Nilüferspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Ömer Murat Ülger
13.30 Düzcespor-Maltepespor: Hakan Köse
13.30 Kızılcabölükspor-Silivrispor: İlker Güneş
2. Grup
13.00 Zara Belediyespor-Payasspor: Gökhan Özbulut
13.00 Yomraspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Semih Güner
13.00 Ofspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Sabit Selvi
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: Gökçen Öztürk
13.30 Kemerspor 2003-Orhangazispor: Necati Selçuk Şahin
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Gaziosmanpaşa: Hakan Ülker
13.30 Derincespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Alpaslan Şen
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Diyarbekirspor: Ahmet Aslan
19.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor: Levent Aktan
3. Grup
13.00 Batman Petrolspor-Niğde Belediyespor: Mehmet Güngör
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare: Ali Adıgüzel
13.30 Kastamonuspor 1966-24 Erzincanspor: Oğuz Kaan Turan
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Manavgatspor: Murat Orhan
13.30 Dardanelspor-Dersimspor: İlker Yasin Avcı
13.30 Sandıklıspor-Körfez İskerderunspor: Lütfullah Aslan
13.30 Bergama Belediyespor-Gölcükspor: Hasan Hüseyin Yıldırım
13.30 Çatalcaspor-Beylerbeyi: Mehmet Şükrü Közcü
13.30 Çine Madranspor-Darıca Gençlerbirliği: Şahin Berker
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU