Spor Toto 3. Lig gruplarında 13. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
1. GRUP
22 Kasım Cumartesi:
13.30 Çatalcaspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Melih Gündoğdu
23 Kasım Pazar:
13.00 Batman Petrolspor-Gaziosmanpaşa: Cihat Çelikdağ
13.30 TUTAP Şekerspor-Bursa Nilüferspor: Mehmet Karanlık
13.30 Niğde Bld.-Zonguldak Kömürspor: Salih Salar
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Manavgatspor: Niyazi İzgören
13.30 İstanbulspor-Kırıkhanspor: Emrah Yılmaz
13.30 Adliyespor-Tire 1922: Mehmet Gökhan Düz
13.30 Tuzlaspor-Kızılcabölükspor: Oktay Taş
2. GRUP
22 Kasım Cumartesi:
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Çine Madranspor: Özgür Aygün
23 Kasım Pazar:
13.00 Yeni Diyarbakır-Çankırıspor: Cihan Ataş
13.00 Eyüpspor-Sivas Dört Eylül Bld.: Arda Kardeşler
13.30 Dardanelspor-Arsinspor: Gökhan Esen
13.30 Gölcükspor-Sancaktepe Bld.: Serdar Bahçıvan
13.30 Kemer Tekirovaspor-Derincespor: Selim Özen
13.30 Payas Bld. 1975-Erzincan Refahiyespor: Emre Kosif
13.30 Denizli BŞB.-Maltepespor: Tolga Şinoforoğlu
13.30 Yeşil Bursa-68 Yeni Aksarayspor: Erkan Özdamar
3. GRUP
22 Kasım Cumartesi:
13.30 Erzin Bld.-Ankara Demirspor: Emre Abar
23 Kasım Pazar:
13.00 BŞB. Erzurumspor-Bayburt Grup Özel İdare: Hüdaverdi Savcı
13.30 Sakaryaspor-Bergama Bld.: Burak Şeker
13.30 Sandıklıspor-Van BŞB.: Ömer Tolga Güldibi
13.30 FBM Makina B.Yaşamspor-Etimesgut Bld.: Ahmet Aslan
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-İ.Güngörenspor: Fahri Var
13.30 Silivrispor-Kahramanmaraş BŞB.: Harun Toplar
13.30 Kayseri Şekerspor-Beylerbeyi: Ahmet Eşref Sarı
13.30 Ayvalıkgücü Bld.-Organgazispor: Hasan Ertuğan
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
1. GRUP
22 Kasım Cumartesi:
13.30 Çatalcaspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Melih Gündoğdu
23 Kasım Pazar:
13.00 Batman Petrolspor-Gaziosmanpaşa: Cihat Çelikdağ
13.30 TUTAP Şekerspor-Bursa Nilüferspor: Mehmet Karanlık
13.30 Niğde Bld.-Zonguldak Kömürspor: Salih Salar
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Manavgatspor: Niyazi İzgören
13.30 İstanbulspor-Kırıkhanspor: Emrah Yılmaz
13.30 Adliyespor-Tire 1922: Mehmet Gökhan Düz
13.30 Tuzlaspor-Kızılcabölükspor: Oktay Taş
2. GRUP
22 Kasım Cumartesi:
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Çine Madranspor: Özgür Aygün
23 Kasım Pazar:
13.00 Yeni Diyarbakır-Çankırıspor: Cihan Ataş
13.00 Eyüpspor-Sivas Dört Eylül Bld.: Arda Kardeşler
13.30 Dardanelspor-Arsinspor: Gökhan Esen
13.30 Gölcükspor-Sancaktepe Bld.: Serdar Bahçıvan
13.30 Kemer Tekirovaspor-Derincespor: Selim Özen
13.30 Payas Bld. 1975-Erzincan Refahiyespor: Emre Kosif
13.30 Denizli BŞB.-Maltepespor: Tolga Şinoforoğlu
13.30 Yeşil Bursa-68 Yeni Aksarayspor: Erkan Özdamar
3. GRUP
22 Kasım Cumartesi:
13.30 Erzin Bld.-Ankara Demirspor: Emre Abar
23 Kasım Pazar:
13.00 BŞB. Erzurumspor-Bayburt Grup Özel İdare: Hüdaverdi Savcı
13.30 Sakaryaspor-Bergama Bld.: Burak Şeker
13.30 Sandıklıspor-Van BŞB.: Ömer Tolga Güldibi
13.30 FBM Makina B.Yaşamspor-Etimesgut Bld.: Ahmet Aslan
13.30 Anadolu Üsküdar 1908-İ.Güngörenspor: Fahri Var
13.30 Silivrispor-Kahramanmaraş BŞB.: Harun Toplar
13.30 Kayseri Şekerspor-Beylerbeyi: Ahmet Eşref Sarı
13.30 Ayvalıkgücü Bld.-Organgazispor: Hasan Ertuğan
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU